Монітор Misura 24' QM24DFI (P23QM24DFI01)

- Немає в наявності
- Код: 169448833
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Будівництво
Потужність
Продуктивність
Вміст пакета
Дисплей
Сертифікати
Мультимедіа
Ергономіка
Порти та інтерфейси
Гарантія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Misura |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.7 kg |
| Час відгуку | 8ms |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 1000:1 |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, HDR |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Мoдель | QM24DFI |
| Потужність динаміка | 2W |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| З'єднувачі | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 75x75 |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Частота оновлення | 75Hz |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴




