Комп'ютерні навушники Modecom MC-1001HF Black

- В наявності
- Код: 49390066
5 079 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MODECOM MC-1001 HF
Основні функції
Якість виконання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | MC-1001HF |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 5 079 ₴

