Накладні навушники Motorola Moto Jr300 Junior, рожеві

- В наявності
- Код: 141433414
3 136 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Motorola Moto Jr300 Junior Pink
Тип і технологія підключення
Якість звуку
Час роботи акумулятора
Ключові характеристики продукту
Додаткові функції
Конструкційні матеріали
Додаткові аксесуари
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 310 g |
| Динаміка | 85 dB |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Мoдель | JR300 |
| Робочий час | 24 h |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
- Ціна: 3 136 ₴




