Комп'ютерні навушники MSI Immerse GH20

- В наявності
- Код: 102743912
3 530 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Накладний дизайн
Перевірений і найпопулярніший дизайн навушників для геймерів. Оптимальний розмір амбушюр і м'яке покриття гарантують, що навушники ідеально сидять на місці і не створюють дискомфорту навіть під час тривалої гри. Великий діаметр висококласних перетворювачів забезпечує ідеальне відтворення звуку.
Дротове підключення
Дротові навушники забезпечать відмінну якість звуку без затримок і спотворень. Оптимальна довжина кабелю і висока якість його виготовлення гарантують комфорт під час гри. Дротові навушники завжди готові до роботи – просто підключіть їх.
Міні Джек 2x3,5 мм
Навушники оснащені подвійним роз'ємом Mini Jack 3,5 мм, що забезпечує зручне підключення. Кабель оптимальної довжини розгалужується лише на кінці.
Перегляньте інші навушники MSI:
_x000D_ MSI Immerse GH40 ENC Black (S370400060SV1)_x000D_
з того часу 241,36_x000D_ злотих
_x000D_ Msi S37-2100981-SH5 чорний_x000D_
з того часу 199,00_x000D_ злотих
_x000D_ MSI Immerse GH30 V2_x000D_
з того часу 53,65_x000D_ злотих
_x000D_ MSI DS502_x000D_
з того часу 287,99_x000D_ злотих
_x000D_ MSI Immerse GH50_x000D_
з того часу 353,99_x000D_ злотих
_x000D_ MSI H991 Чорний_x000D_
з того часу 260,68_x000D_ злотих
_x000D_ MSI Immerse GH20_x000D_
від 159,99_x000D_ злотий
_x000D_ MSI DS501 (S37-2100920-SV1)_x000D_
з того часу 99,00_x000D_ злотих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Тип підключення | Провідні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 245g |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Довжина кабелю | 1,5m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Immerse GH20 |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
| Чутливість мікрофона | -38 dB |
- Ціна: 3 530 ₴





