Молочна суміш NESTLE NAN OPTIPRO 3, модифіковане молоко для дітей старше 1 року, 4x650 г

- В наявності
- Код: 57350440
3 622 ₴
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
Доставка зі складу 5-10 днів.
NAN OPTIPRO® 3
*Містить залізо, вітамін D і цинк для підтримки здорової функції імунної системи у дітей.
Відкрийте для себе NAN OPTIPRO® 3
На основі 60 років досліджень жіночого молока наші експерти розробили рецепт продукту на основі молока NAN OPTIPRO®️ 3 з протеїном, адаптованим до потреб Джуніора, та унікальною комбінацією імунокомпонентів*.
Кожна порція NAN OPTIPRO®️ 3 містить:
NAN OPTIPRO® 3 створений на основі коров'ячого молока, але його склад змінено таким чином, щоб вам було легше правильно скласти раціон вашої дитини. Продукт має більший вміст заліза, вітамінів C і D, а також омега-3 жирних кислот, ніж коров'яче молоко. NAN OPTIPRO® 3 відповідає потребам дитини після 12 місяців і підтримує правильний психофізичний розвиток дитини.
Як приготувати NAN OPTIPRO 3
1. Ретельно вимийте руки перед приготуванням молока.
2. Ретельно вимийте пляшку, соску та кришку, щоб видалити будь-які залишки молока. Кип'ятити 5 хвилин. Залиште накритим до використання.
3. Питну воду довести до кипіння і дати охолонути.
4. Відміряйте відповідну кількість теплої води при 37 °C відповідно до таблиці годування та налийте її в прокип’ячену пляшечку.
5. Використовуйте лише мірну чашку, що додається. Перед використанням переконайтеся, що мірну чашку, що входить у комплект, добре вимито та висушено. Відповідно до таблиці годування ретельно відміряйте та насипте в пляшечку кількість плоских ложок порошку відповідно до віку дитини.
Стіл для годування
УВАГА! Наведений розмір порції є середнім, який з’їсть дитина певного віку, залежно від індивідуальних потреб. Також відмінності можуть стосуватися кількості прийомів їжі. Завжди консультуйтеся з лікарем щодо кількості прийомів їжі.
* Щоб підтримувати належну кількість живих бактеріальних культур, перед додаванням порошку кип’ячену воду слід охолодити до температури, близької до температури тіла (приблизно 37°C).
** Пам’ятайте: використовуйте лише мірну чашку, що додається. Використання більшої або меншої кількості порошку, ніж рекомендовано, може призвести до зневоднення або недоїдання немовлят
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NULL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білок | 1 g |
| Ваги | 650 g |
| Волокно | <0,5 g |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Місткість | 2,6 kg |
| Насичені жирні кислоти | 0,6 g |
| Натрій | 13,45 mg |
| Цукор | 9 g |
| Стан | Нове |
| Спеціальне призначення | Немає |
| Тип паковання | Kartonik |
| Вуглеводи | 9 g |
| Енергетична цінність | 281kJ/ 67kcal |
| товстий | 3 g |
- Ціна: 3 622 ₴




