Душовий піддон Novellini 80x80 White (VRQ8014-30)

- В наявності
- Код: 30654089
12 270 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Novellini — італійський виробник («100% made in Italy») розкішних рішень для ванної кімнати з великим досвідом (на ринку з 1966 року). Продукція Novellini відрізняється високою якістю виконання та сучасним дизайном. Широкий асортимент і розмірний ряд дозволяє адаптувати рішення навіть до самих незвичайних ванних кімнат. Пропозиція Novellini включає в себе широкий асортимент різноманітних типів душових кабін (кабіни без кабін, прямокутні та напівкруглі кабіни), ванн, душових піддонів, а також сантехніки та аксесуарів для ванної кімнати. Продукція Novellini — це рішення для вимогливих клієнтів, які цінують увагу до деталей та елегантність. Звертає на себе увагу якісне загартоване скло та технологія покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novellini |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 12 270 ₴


