Накладні навушники ONEODIO PRO-C Black

- В наявності
- Код: 106022388
3 924 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відчуйте силу музики
Стабільне з'єднання
Вільно спілкуйтеся з іншими
Простий у використанні
Вишуканий дизайн
Вони працюють двома способами
Довгий час роботи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oneodio |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 260g |
| Динаміка | 110 dB |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Мoдель | PRO-C |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, USB |
| Опір | 32 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 924 ₴









