Навушники накладні OneOdio PRO-10 Black

- В наявності
- Код: 97986890
3 268 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
OneOdio PRO-10
Насолоджуйтесь чудовим, збалансованим звуком і неперевершеним комфортом із моніторними навушниками ONEODIO PRO-10. Великі 50-мм динаміки в поєднанні з неодимовими магнітами забезпечують стереозвук Hi-Fi. Потужні баси, чистий вокал і чіткі високі частоти створюють ідеально збалансований звук. Навушники ідеально підходять для студій звукозапису, а також для щоденного використання.
Нескінченний комфорт.
М’які амбушюри, розроблені спеціально для моніторних навушників, забезпечують максимальний комфорт і звукоізоляцію. Амбушури, які обертаються на 90°, дозволяють легко слухати звук одним вухом і сподобаються будь-якому діджею. Крім того, регульоване та гнучке наголів’я забезпечує невтомне прослуховування, яке може тривати годинами. Це робит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oneodio |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 240g |
| Динаміка | 110 dB |
| Довжина кабелю | 3m |
| Додаткові можливості | Odpinany kabel |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | PRO-10 |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Доля | Uniwersalne |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 268 ₴

