Навушники накладні OneOdio PRO-30 Khaki

- В наявності
- Код: 97986894
3 661 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кришталево чистий звук
Більше можливостей
Широка сумісність
З думкою про комфорт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oneodio |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 300g |
| Динаміка | 110 dB |
| Довжина кабелю | 3m |
| Мoдель | PRO-30 |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 661 ₴

