Накладні навушники PHILIPS SHC5200 Black

- В наявності
- Код: 34237547
4 095 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники Hi-Fi
SHC5200/10
Бездротова свобода
Бездротова робота означає, що ви можете пересуватися по дому та слухати музику. Легка та бездротова конструкція навушників Philips SHC5200/10 дозволяє носити пристрій протягом тривалого часу.
Бездротова свобода
Бездротові навушники з можливістю заряджання
32 мм драйвери/закриті конструкціяНа-вухо
32-міліметровий драйвер динаміка забезпечує чудовий звук
32-міліметровий динамік — це невеликий, але ефективний елемент, який забезпечує звук без спотворень за будь-якої вхідної потужності.
Саморегульована внутрішня стрічка на голову
Звичайні накладні навушники можна регулювати, подовжуючи або вкорочуючи пов’язку. Це може трохи дратувати, коли вам доводиться робити це щоразу. Ці навушники автоматично підлаштовуються під форму та розмір голови користувача, забезпечуючи більший комфорт під час прослуховування музики.
Легка конструкція підвищує комфорт і забезпечує довше використання.
Міцні, легкі та високоякісні матеріали, використані в цих навушниках Philips, забезпечують комфорт під час тривалого використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 178g |
| Динаміка | 100 dB |
| Робочий час | 14 h |
| Розподіл | Philips TV & Sound |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Опір | 24 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Wi-Fi |
| Частотна характеристика | 10-20000 Hz |
- Ціна: 4 095 ₴





