Накладні навушники PHILIPS TAH6506BK Black

- В наявності
- Код: 112897250
5 144 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Philips TAH6506
Приглуште навколишній шум і насолоджуйтесь музикою – сучасні навушники Philips TAH6506 Bluetooth 5.0 мають технологію ANC, яка активно глушить навколишній шум, і потужні 32-міліметрові динаміки, які забезпечують чистий звук із глибокими басами. Вони відтворюють до 30 годин без підзарядки, їх можна використовувати як навушники гучного зв’язку, а також підключити за допомогою аудіокабелю.
Philips TAH6506: нічого, крім музики
Просто активуйте технологію ANC, і надокучливі навколишні шуми раптово зникнуть — сучасні навушники Philips TAH6506 можуть активно придушувати навколишні шуми, дозволяючи вам насолоджуватися музикою, що відтворюється. Якщо ви залишите ANC увімкненим, їх вистачить на 25 годин на одному заряді, а якщо вимкнути — на 30 годин. Після 15 хвилин заряджання вони готові працювати ще 2 години. Ви зможете користуватися ними в режимі нон-стоп, якщо виберете класичне дротове підключення. Їм не потрібні батареї для роботи, якщо вони підключені через кабель.
Підключення через Bluetooth до 2 пристроїв одночасно
Ви можете підключити навушники Philips TAH6506 до джерела музики за допомогою аудіокабелю 3,5 мм або бездротово через Bluetooth 5.0. Підключіть 2 BT-пристрої одночасно, щоб легко переключитися з прослуховування музики на ноутбуці на здійснення дзвінків у режимі hands-free на мобільному телефоні. Навушники оснащені мікрофоном для гучного зв'язку і голосового управління. Завдяки потужним 32-міліметровим динамікам вони забезпечують насичений басами та чіткими високими звуками. Навушники можна скласти в більш компактну форму для зручності перенесення, наприклад, у рюкзаку.
Основні функції:
Стильний дизайн із тонкими овальними амбушюрами
Чудова пасивна ізоляція від навколишнього шуму
Технологія ANC активно пригнічує навколишній шум
Бездротова технологія Bluetooth 5.0
Можливість підключити 2 пристрої BT одночасно та легко перемикатися між ними
Чіткий звук із глибокими басами, високоякісні 32-мм динаміки
Інтегровані кнопки керування, підтримка голосового керування
Вбудований мікрофон для дзвінків без використання рук
Час роботи акумулятора без підзарядки: 25 годин. з ANC і 30 год. без ANC
Також можливе підключення через аудіокабель
Можна скласти в більш компактну форму
Функція швидкого заряджання - 2 години роботи після 15 хвилин заряджання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 290g |
| Час заряджання | 2 h |
| Діаметр перетворювача | 32 mm мм |
| Динаміка | 112 dB |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Мoдель | TAH6506 |
| Робочий час | 30 h |
| Розподіл | Philips TV & Sound |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 5 144 ₴









