Іграшка розвиваюча Piatnik Mikroskop Odkrywcy Kosmos 5404849 K9992

- В наявності
- Код: 120490338
3 950 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Piatnik Microscope Explorers Space
Навчальна мета
Кількість гравців або учасників
Методи навчання
Рівень складності
Тематичний обсяг
Рекомендований вік
Вміст набору
Функції та переваги продукту
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piatnik |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 8 lat+ |
| Висота паковання | 32 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина паковання | 12,5 cm |
| Звукові ефекти | Немає |
| Джерело живлення | 2 baterie 1,5V-AA/LR6 |
| Мoдель | Mikroskop Odkrywcy |
| Поле | Biologia |
| Світлові ефекти | Немає |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Ширина паковання | 22 cm |
- Ціна: 3 950 ₴

