Душовий піддон Polimat Patio квадратний 80x80x5, гладке дно (00734)

- В наявності
- Код: 14706376
7 677 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Квадратний душовий піддон для корпусу PATIO, 80 см х 80 см. Квадратний акриловий піддон PATIO - це дуже елегантна модель, яка додасть вашій ванній кімнаті особливий вигляд. Ідеально підходить для сучасних інтер’єрів і мінімалістичних облаштувань SYMBOL00734 МАТЕРІАЛ Акрил ДОВЖИНА 80 см ШИРИНА 80 см ЗАГАЛЬНА ВИСОТА КРАБІВ 3 см ГЛИБИНА 5 см ТИП для корпусу ТИП DNA гладкий ВИХІДНИЙ ДІАМЕТР 90. mmCOLORwhiteSHAPEquare ВИРОБНИЦТВОRPolimat НАЙВИЩА ЯКІСТЬ АКРИЛУ Акрилові вироби POLIMAT характеризуються міцністю та довговічністю. Поверхня наших ванн, душових піддонів та раковин виключно гладка, рівномірного білосніжного кольору, оскільки сировина для виробництва наших моделей одержується з кращих європейських заводів. виробників! М'яко профільован
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 7 677 ₴



