Душовий піддон Polimat Tenor 80x80 (00314)

- В наявності
- Код: 97473796
7 979 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Квадратний душовий піддон 80 см x 80 см. Квадратний душовий піддон TENOR є ідеальним зразком високоякісної продукції, що випускається нашою компанією Піднос може бути унікальним рішенням, яке невибагливо підкреслить деякі особливості ванної кімнати і дозволить вам сміливіше експериментувати з іншими елементами дизайну каркас/ніжки.SYMBOL00314 МАТЕРІАЛ акрил ДОВЖИНА 80 см ШИРИНА 80 см ГЛИБИНА 12 см ТИП для корпусу ТИП DNA гладкий ЗОВНІШНИЙ ДІАМЕТР 50 мм ФОРМА Квадрат ВИРОБНИК Polymat НАЙВИЩА ЯКІСТЬ АКРИЛ Акрилові вироби POLIMAT характеризуються довговічністю та Довговічність наших ванн, душових піддонів і раковин виключно гладка, рівномірного білосніжного кольору, тому що сировина для виробництва наших моделей береться від кращих європейських виробників! на зручність корис
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Діаметр зливу | 50 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Tenor |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 7 979 ₴






