Душовий піддон Polimat 100x100x5 см, Новий стиль (00629)

- В наявності
- Код: 30232727
9 672 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Предметом аукціону є:
ПІДДОН НАПІВКРУГЛИЙ ДУШОВИЙ, НОВИЙ СТИЛЬ I 100 x 100 З СИФОНОМ
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Напівкруглі душові піддони NEW STYLE зроблять вашу ванну кімнату не тільки функціональною, але й стильною. Вони також ідеально підходять для дуже великих інтер’єрів у поєднанні з ванною. Це ідеальне рішення для активних людей, які іноді віддають перевагу швидкому душу замість ванни.
Безкоштовно: сифон.
Білий колір
Напівкругла форма
Технічне креслення
Галерея
У нашій пропозиції: ванни, душові кабіни, душові двері на петлях, душові розсувні двері, душові кабіни, душові піддони, укоси, шторки для ванн, меблі для ванних кімнат, комплекти меблів, шафи з умивальниками, високі шафи, шафи низькі , дзеркала, дзеркальні шафи, керамічні умивальники, конгломератні умивальники, умивальники на замовлення, умивальники на п’єдесталі, умивальники з напівп’єдесталом, компактні унітази, підвісні раковини, біде, а також змішувачі для умивальників, змішувачі для ванн, змішувачі та душові крани, радіатори для ванної кімнати, декоративні радіатори, кольорові радіатори, кімнатні радіатори - допоможемо вибрати< /p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 100 cm см |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 9 672 ₴



