Душовий піддон Polimat Pako 90X90X5X16 00110

- В наявності
- Код: 55280561
8 070 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Полімат Pako Піддон напівкруглий 90x90x16 см Білий 00110
Почувайтеся комфортно у ванній кімнаті завдяки напівкруглому душовому піддону Polimat Pako розміром 90x90x16 см білого кольору.
Обираючи душовий піддон Polimat Pako, ви інвестуєте у високу якість і комфорт використання, що зробить вашу повсякденну рутину більш приємною та розкішною.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Pako |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 8 070 ₴



