Душовий піддон Polimat Karen 70x70x22 00209

- В наявності
- Код: 9133578
7 992 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Полімат Карен 70x70x22 00209
Виробник: Polimat
Серія: Карен
Код товару: 00209
Колір: білий
Форма: прямокутна/квадратна
Розміри: 70 х 70 см
Загальна висота: 36 см
Висота краю: 3,5 см
Глибина: 22 см
Матеріал: акрил
Діаметр зливу: 50 мм
Гарантія виробника: 10 років
Доповнити:
- Чохол Polimat Karen Acrylic для квадратного піддону, білий 00210
- Душовий сифон 6103045
- Душовий сифон 6103010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 cm |
| Діаметр зливу | 50 mm мм |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 7 992 ₴




