Накладні навушники Poly Blackwire C3225, USB-A + jack 3,5mm

- В наявності
- Код: 120609960
5 210 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники Poly Blackwire C3225 USB-A + роз'єм 3,5 мм
Дизайн і комфорт
Якість звуку
Зв'язок
Функціональність і додаткові функції
Матеріал і естетика
Ключові характеристики продукту
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poly |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Мoдель | Blackwire C3225 USB-A + jack 3,5mm |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, USB, USB-C |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 5 210 ₴

