Накладні навушники Powerlocus Pled рожеві (PWLPLEDPINK)

- В наявності
- Код: 172372119
3 189 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дитячі бездротові навушники PowerLocus PLED (рожеві)
Універсальне підключення
Довгий час роботи
Чудова якість звуку
Надзвичайний комфорт
Додаткові функції
Включено
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 165g |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Мoдель | pwl-pled-pink |
| Робочий час | 30 h |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, USB |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 189 ₴

