Накладні навушники Pro-Ject Hear It Two Black

- В наявності
- Код: 24030997
4 974 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Специфікація: накладні навушники, закриті неодимові динаміки 30 мм (динамічні) М’які шкіряні амбушюри Опір 32 Ом Чутливість 107 дБ при 1 мВт Частотна характеристика: 18-22 000 Гц SPL: 130 дБ Регульоване шкіряне наголів’я Максимальна вхідна потужність 50 мВт 1,2 м довжина кабелю з покриттям HPOFC кабельПозолочений штекер 3,5 мм гніздоВага (без кабелю): 77 гКолір: чорний, червоний, білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Project |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 77g |
| Діаметр перетворювача | 30 mm мм |
| Динаміка | 107 dB |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
- Ціна: 4 974 ₴

