Корм собачий Purina Pro Plan Veterinary Diets HP Hepatic 12 kg

- В наявності
- Код: 170856150
5 394 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту
Огляд ветеринарних дієт PURINA PRO PLAN HP Hepatic:
Загальні поради:
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE NF 12 кг_x000D_
з того часу 227,50_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE HP 3 кг_x000D_
з того часу 103,98_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE HA 3 кг_x000D_
від 103,50_x000D_ злотий
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE DRM 12 кг_x000D_
з того часу 261,81_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE HA 11 кг_x000D_
з того часу 258,98_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE EN 12 кг_x000D_
з того часу 230,89_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE EN 5 кг_x000D_
з того часу 109,99_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE DRM 3 кг_x000D_
з того часу 104.09_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE EN 1,5 кг_x000D_
з того часу 50,44_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE NF 3 кг_x000D_
від 113.05_x000D_ злотий
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE OM 3 кг_x000D_
з того часу 110,87_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE EN 2x12 кг_x000D_
з того часу 554,00_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE DRM 1,5 кг_x000D_
з того часу 58.40_x000D_ злотих
_x000D_ Purina Pro Plan Veterinary Diets CANINE HA 1,3 кг_x000D_
з того часу 51,90_x000D_ злотих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purina |
| Вага упаковки | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смак | Uniwersalny |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | Pro Plan Veterinary Diets Canine HP Hepatic 12000 g |
| Розмір паковання | 12kg кг |
| Стан | Нове |
| Тип | Weterynaryjne |
| Тип паковання | Worki |
- Ціна: 5 394 ₴









