Раковина Pyramis 46.5x43.5 F92 Len E33 Pyr-100139701

- В наявності
- Код: 15177181
6 929 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pyramis E33
Розміри раковини: 46,5 x 43,5 см Розміри чаші: 36,5 x 33,5 x 15 см Мінімальна ширина шафи: 40 см Двостороння вбудована раковина Нержавіюча сталь Білизна У вартість включено: злив 1,5 дюйма, сифон типу B, кріпильні затискачі< / p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 46,5 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 15 cm см |
| Коротка сторона | 43,5 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
- Ціна: 6 929 ₴




