Раковина Pyramis 62x50 len Athena 1B 1D 100187701

- В наявності
- Код: 30694054
6 981 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
РАКОВИНА ATHENA 1B 1D 62X50 ЛЬОН (ШТ) Сталева мийка Athena 62x50 см 1B 1D лінза з каталожним номером 100187701 в категорії Сталеві мийки, 1 чаша зі зливом, Мийки. Виріб виробництва торгової марки PYRAMIS серії ATHENA. РАКОВИНА розмірами 0,18 х 0,5 х 0,62 м. Вага виробу 5 кг. Код виробника: 100187701Package1: 1.0000
Мийка сталева Athena 62x50 см 1B 1D льон 100187701 - опис
Розмір монтажного отвору (довжина х ширина в см): 60x48 Зливний комплект з сифоном: Так - тип "економія місця" - економія місця Гарантія від виробника: 100 років Маленька раковина елегантного та сучасного дизайну з однією чашею та практичним зливом. Декор оздоблення - льон. Найвища якість виготовлення завдяки використанню нержавіючої сталі 18/10 (AISI 304). Зроблено в Греції. Поліуретановий ущільнювач, розміщений завдяки автоматизованій виробничій системі, значно спрощує та прискорює процес монтажу виробу, з чим впорається навіть менш досвідчений майстер. Бітумний килимок, розміщений на дні мийки, гарантує максимальну звукоізоляцію води, що потрапляє на чашу. Чаша глибиною 18 см гарантує велику практичність цієї мийки. 100-річна гарантія від виробника підтверджує найвищу якість продукції.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 18 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 6 981 ₴


