Раковина Pyramis F48.5 S Kiba Pyr-100053701

- В наявності
- Код: 15177052
5 721 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Kiba з однією чашею, серія Essential
Найпопулярніша серед круглих раковин - Розмір раковини: ø 48,5 см - Розмір чаші: ø 38,5 x 16 см - Мінімальна ширина шафи: 45 см - товста сталь AISI 304 виробництва Thyssen-Krupp - гладка сталь, додатково полірована, що дає напів - матове покриття, найлегше підтримувати в чистоті - Гарантія оригінального встановлення прокладки правильний монтаж і захищає стільницю від доступу води - профіль фланця збільшує жорсткість раковини і стабільність монтажу змішувача - зливний комплект в комплекті
Встановлення сталевої раковини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 49 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Коротка сторона | 48,5 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 5 721 ₴






