Раковина Pyramis 78x43.5 P F92 E78 100138801

- В наявності
- Код: 15177124
7 782 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розміри (ширина x довжина в см): 78 x 43,5 Глибина чаші (в см): 15 Мінімальний розмір шафи (в см): 80 Матеріал: нержавіюча сталь Тип сифона в комплекті: стандарт Практична та універсальна сталева раковина, яка відповідає всім функціям. Найвища якість виготовлення завдяки використанню нержавіючої сталі 18/10 (AISI 304). Зроблено в Греції. Поліуретановий ущільнювач, розміщений завдяки автоматизованій виробничій системі, значно спрощує та прискорює процес монтажу виробу, з чим впорається навіть менш досвідчений майстер. Бітумний килимок, розміщений на дні мийки, гарантує максимальну звукоізоляцію води, що потрапляє на чашу. Кругла чаша та зливний отвір роблять цю мийку функціональною. 100-річна гарантія від виробника підтверджує найвищу якість продукції. Технічні характеристики Розміри (ширина x довжина в см): 78 x 43,5 Глибина чаші (в см): 15 Мінімальний розмір шафи (в см): 80 Матеріал: Нержавіюча сталь Тип сифона в комплекті: Стандартний сифон в комплекті: В комплекті Кількість камер: 2 камери Кількість камер: 2 Розташування зливу: Без зливу Переливний отвір: Так Отвір під кран: Ні Злив: Злив із ручним відкриттям в комплекті Діаметр зливу (в мм): 92 Колір: Сріблястий Колірна група: Сірий / сріблястий Тип ефекту: Гладка перфорація: Ні Довжина (см) : 43,5 Ширина (см ): 78 Товщина (в см): 0,06 Отвір кріплення (см): 76 x 41,5 Ширина монтажного отвору (см): 41 Довжина монтажного отвору (см): 76 Внутрішня ширина чаші (см): 36 Внутрішня довжина чаші (см): 33 Зовнішня форма: Прямокутник Аксесуари в комплекті: Так Прокладка в комплекті: Так Назва серії: E78 Вага (у кг): 6 Гарантія (у роках): 75 Спосіб встановлення: Вбудована батарея в комплекті: Ні Бренд продукту: PYRAMIS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 15 cm см |
| Коротка сторона | 43,5 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 7 782 ₴



