Раковина Quadron Pop Quadron Christian 116 Beige HCQC6045BEZKPC

- В наявності
- Код: 148583291
7 743 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція Steingran
Мийки Steingran виготовлені з дрібних частинок кварцу (приблизно 74%), полімерних смол (приблизно 25%) і високоякісних зміцнюючих добавок, що робить їх надзвичайно міцними та стійкими.
Steingran доступний у таких кольорах: чорний, білий, сірий і бежевий, а колекція PETER додатково доступна в хітовому дуже чорному кольорі – чорному матовому.
Використання дуже дрібних частинок граніту мінімізує простір, заповнений сполучною речовиною, завдяки чому нам вдалося отримати шовковисто-гладку та ніжну на дотик раковину, що також має велике значення під час чищення та догляду, але перш за все для гігієни та чистоти.
Особливості мийки:
Steingran - зовнішній вигляд і довговічність
Вироби зі Steingran мають сучасний вигляд і гарантують довговічність виробу.
Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до побутової хімії та багатьох видів відкладень (наприклад, від кави чи чаю).
Характеристики продукту ПДВ23%Вага11кг Код EAN5904310998178Довжина раковини (у мм)600Ширина раковини (у мм)450Глибина раковини (у мм)185Кількість камер1МатеріалГранітQКолір бежевийСпосіб монтажу врізнаСубструктура (в см)45 Розміри вирізу в стільниці (в см) за шаблоном Вирізані монтажні отвори 35 мм2Фрезеровані отвори 35 мм для вибивання Заглушка для отворівМожливість підключення посудомийної/пральної машини ТакСифон і злив в комплекті ТакРозмір зливу (дюйми)3 ½ "Тип настінного сифона Економія просторуТип зливної пробки/ручна форма круглий злив Гарантія (років) 10 Бежеве покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 60 cm |
| Місткість камери | 22 l |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 18,5 cm см |
| Коротка сторона | 45 cm см |
| Мoдель | Christian |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 7 743 ₴

