Раковина Quadron Christian, Graniteq, чорний (HCQC7845CZKPC)

- В наявності
- Код: 147044461
7 677 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір включає раковину CHRISTIAN 111 GraniteQ з чорними крапками + сифон для економії місця зі зливним отвором 3,5 дюйма, виготовлений із чистого вуглецю кольору PBT power color опис: Сучасний дизайн - адаптований до сучасних тенденцій. Раковина виготовлена з GraniteQ, що гарантує найвищу гігієнічність і довговічність, виготовлена з дрібних частинок граніту (75-80%), з'єднаних між собою високоякісним сполучним (20-25%), завдяки. до якої вона має виняткову міцність і стійкість - чаша може бут
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Місткість камери | 26 l |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 18,5 cm см |
| Коротка сторона | 45 cm см |
| Мoдель | Christian |
| Матеріал | Kamienne |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 7 677 ₴

