Раковина Quadron Ray, 110 см, мідний (Hb7701Pvdbsc1)

- В наявності
- Код: 73720097
9 160 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Преміум-версія
Відмінною рисою раковин Quadron є глибокі чаші. Простора камера означає, перш за все, великий комфорт використання.
Миття великих каструль або підносів не викликає проблем завдяки збільшеній на кілька літрів місткості мийки.
Мийка оснащена зливним отвором SteelQ з нержавіючої сталі за технологією PVD, колір якого збігається з кольором раковини, що надає виробу елегантний вигляд.
Зовнішній вигляд і довговічність
Вироби, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі SteelQ, очищеної за технологією PVD, забезпечують сучасний вигляд і довговічність.
Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до хімічних речовин і багатьох типів відкладень (наприклад, від кави чи чаю).
Нержавіюча сталь SteelQ – надзвичайний матеріал
Нержавіюча сталь SteelQ характеризується унікальними властивостями. Нержавіюча сталь SteelQ — це матеріал, поверхня якого ідеально гладка (без пор), тому до неї не прилипають мікроорганізми та забруднення. Він гігієнічний і легко миється.
Ще одна особливість, яка вирізняє нержавіючу сталь SteelQ, це її стійкість до високих температур (наприклад, гарячі сковорідки) або різких перепадів температури, які часто трапляються на
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 49 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 18 cm см |
| Коротка сторона | 47 cm см |
| Мoдель | Ray 110 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 9 160 ₴










