Накладні навушники Rampage K60 DROP Plus 7.1 USB-C (RMK60)

- В наявності
- Код: 165424096
5 551 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стильний дизайн
Універсальні ігрові навушники
Супер надійний
Знімний мікрофон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rampage |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Динаміка | 118 dB |
| Довжина кабелю | 2m |
| Мoдель | RM-K60 |
| З'єднувач | USB-C |
| Опір | 32 Ohm |
| Частотна характеристика | 20 - 20000 Hz |
- Ціна: 5 551 ₴




