Іграшка на пульті керування Rastar Group R/C Auto Laferrari Aperta 1:14

- В наявності
- Код: 82712284
3 832 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rastar Group R/C Auto Laferrari Aperta 1:14
Чудовий ліцензійний автомобіль на дистанційному керуванні Ferrari LaFerrari Aperta в масштабі 1/14.
Модель на основі ліцензії LaFerrari Aperta була відтворена в найдрібніших деталях. Вищевказаний автомобіль є дуже красивою та швидкою моделлю на дистанційному керуванні.
Силует машини виглядає легким і динамічним. Кузов та інші деталі транспортного засобу зменшено.
На дорозі силует машини виглядає легким і динамічним. Підвіска підвіски забезпечує плавність ходу. Розваги підвищуються завдяки сяючим переднім і заднім світлодіодним ліхтарям, які вмикаються під час руху.
Смак доповнюється м’якою підвіскою, дверцятами, що відкриваються, і фарбою, навіяною оригінальним кольором. Все виготовлено з матеріалів найвищої якості, що робить автомобіль Rastar не тільки джерелом розваги, але й чудово виглядає на полиці.
Крім того, модель оснащена функцією дрейфу, яка активується за допомогою дистанційного керування.
LaFerrari Aperta готовий до їзди прямо з коробки - просто вставте батареї.
Технічні дані:
Вміст набору:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rastar |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобільний блок | Bateryjne 5xAA |
| Ваги | 1,5 kg |
| Вік | 6 lat+ |
| Вбудована відеокамера | Немає |
| Звукові ефекти | Немає |
| Джерело живлення дистанційного керування | Bateryjne 2xAA |
| Мoдель | Laferrari Aperta |
| Максимальна швидкість | 8 km/h |
| Приймання | 25 m |
| Світлові ефекти | Да |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71 |
| Паковання | Karton ozdobny |
| Характер | Немає |
| Частота | 2.4 GHz |
| Шкала | 1:14 |
- Ціна: 3 832 ₴




