Душовий піддон Rea Savoy Black 80x80 (REAK4804)

- В наявності
- Код: 96530679
7 729 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Представляємо вашій увазі красивий і надзвичайно функціональний душовий піддон. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Душовий піддон виготовлений з надзвичайно міцного акрилу, стійкого до пошкоджень і подряпин. Також у нас є в продажу душові кабіни. Запрошуємо Вас переглянути нашу пропозицію. Душовий піддон 800x800x60 мм Savoy Black
????Опис продукту:???? ????- Виробник: REA????- Серія: SAVOY BLACK????- Код товару: REA-K4804????- ПІДДОН SAVOY BLACK 80*80*6см + СИФОН????- Розмір 800x800x60 мм ????- Квадратна форма????- Колір чорний????- Матеріал акрил????- Злив розміщений в кутку????- Сифон в повністю так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 50 mm мм |
| Довгий бік | 80 cm см |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Savoy |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 7 729 ₴

