Душовий піддон Rea Savoy Black 90x90 (REAK4803)

- В наявності
- Код: 96530684
8 123 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Представляємо вашій увазі красивий і надзвичайно функціональний душовий піддон. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігши бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Душовий піддон виготовлений з надзвичайно міцного акрилу, стійкого до пошкоджень і подряпин. Також у нас є в продажу душові кабіни. Ми запрошуємо вас переглянути нашу пропозицію.??? ????Savoy Black Душовий піддон 900x900x60 мм????
???? ????Опис продукту:???? ????- Виробник: REA????- Серія: SAVOY????- Код товару: REA-K4803????- ПІДДОН SAVOY ЧОРНИЙ 90*90*6см + СИФОН????- Розмір 900х900х60 мм ???- Квадратна форма????- Колір чорний????- Матеріал акрил????- Злив розміщений в кутку????- Сифон всередині повністю так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 50 mm мм |
| Довгий бік | 90 cm см |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Savoy |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 8 123 ₴

