Душовий піддон Ceramika Rea Look White 90x90 REAK7907

- В наявності
- Код: 156100968
8 084 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Представляємо вашій увазі красивий і надзвичайно функціональний душовий піддон. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Душовий піддон виготовлений з надзвичайно міцного акрилу, стійкого до пошкоджень і подряпин. Також продаємо душові кабіни Look в комплекті. Душовий піддон Look White напівкруглий 90х90см ????
Представляємо вашій увазі красивий і надзвичайно функціональний душовий піддон. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. ???? Душовий піддон виготовлений з надзвичайно міцного акрилу, стійкого до пошкоджень і подряпин. Також продаємо душові кабіни Look в комплекті. ????
Матеріал Акрил??Колір Білий??Гарантія 24 місяці??Додаткова інформація Хромована заглушка в комплекті??Висота 60 мм ???? Розміри душового піддону Код продукту Код EAN??80 см x 80 см REA-K7908 5902557380466??90 см x 90 см REA-K7907 5902557380473??80 x 100 см ПРАВИЙ REA-K7906 5902557384624??80 x 100 см ЛІВА REA-K7909 5902557380480
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Look |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 8 084 ₴

