Душовий піддон Rea Savoy 80x80 White

- В наявності
- Код: 60731655
6 811 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон Cantare New Trendy Low Acrylic 100x120 White
Душовий піддон Cantare — це сучасний дизайн із класичним позачасовим стилем. Завдяки виготовленню з акрилових і полімерних волокон найвищої якості, він стійкий до подряпин. Зовнішній полімерний шар діє як емаль, полегшуючи підтримку найвищого рівня гігієни. Висота піддону 5,5 см.
Технічні дані:
Rea - Ванна кімната з уявою
VLM-NTC120100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Діаметр зливу | 52 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Savoy |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 6 811 ₴

