Комп'ютерні навушники Redragon Diomedes H386, чорні/червоні

- В наявності
- Код: 157149455
10 708 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники Redragon H386 Diomedes Black (H386)
Навушники Redragon H386 Diomedes – міцна конструкція та унікальний дизайн
Diomedes — це навушники для геймерів, розроблені, щоб впоратися з інтенсивними годинами ігор. Завдяки стільникової структурі гарантує довговічність і надзвичайну легкість. Чорне покриття та червоні акценти надають їм універсального елегантного вигляду. Навушники виготовлені з високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність, а якість звуку радує незалежно від обставин.
Покращена якість звуку
Навушники H386 Diomedes оснащені високоякісним драйвером діаметром 53 мм, який пропонує широкий частотний діапазон і робить звук чистим і динамічним. Після встановлення додаткового драйвера набір пропонує віртуальний звук 7.1, який значно покращить ваші враження від ігор та перегляду фільмів. Це дозволить вам насолоджуватися розвагами в абсолютно новій якості.
Комфорт використання
Поєднання регульованог
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redragon |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Знімний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 200g |
| Довжина кабелю | 2m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 64 Ohm |
| Мoдель | H386 |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB |
- Ціна: 10 708 ₴

