Душовий піддон RONAL WAR 90x90x16 WAR55090004

- В наявності
- Код: 9992685
15 104 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія: TRACY Код продукту: WAR55090004 Матеріал: Conglomerate Розмір: 90x90 см Висота: 30 мм Діаметр зливу: 90 мм Радіус: 550 мм Колір: Білий Вага: 32 кг Встановлення: Прямо на підлогу або на ніжки (продаються окремо) Особливості серії: душові піддони TRACY можна монтувати безпосередньо на підлогу або на ніжки, а монтаж конгломератних душових піддонів надзвичайно простий. Ще однією перевагою є широкий вибір розмірів і форм. Душові піддони SanSwiss відповідають усім вимогам стандарту EN 14527:2006, який визначає параметри, яким повинні відповідати душові піддони. Усі випробування проводилися на повному, готовому виробі. Легкість очищення: поверхня душового піддону ідеально гладка та вільна від важкодоступних місць. Стік води: вода стікає з усієї поверхні. Крихітні краплі, що залишаються на поверхні душового піддону, є результатом поверхневого натягу. Легко чистити протягом багатьох років: властивості душового піддону та його поверхні повинні залишатися незмінними протягом 20 років, не
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronal |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 15 104 ₴


