Сухий корм Royal Canin Veterinary Diet Intestinal Gastro Moderate Calorie 4kg

- В наявності
- Код: 137020052
4 213 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Корм для котів Royal Canin Intestinal Gastro Mode Calorie (4 кг)
❤️ Royal Canin ❤️
✔️
Білок: 35%
EAN: 3182550771306
Вплив на здоров'я: підтримка здоров'я травлення
Фосфор: 0,99%
Гарантія: без гарантії
Кількість: 1
Метаболічна енергія (МЕ): 3677 ккал/кг
Необроблена зола: 8%
Порода кота: будь-яка порода
Смак їжі: птиця, рис
Натрій: 0,5%
Специфічні потреби тварини: Сильна діарея, Схильність до надмірної ваги
Вага виробу: 4 кг
Кальцій: 1,04%
Вік тварини: доросла
Необроблені волокна: 5%
Вмі
| Основні | |
|---|---|
| Вага упаковки | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смак | Uniwersalny |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | Gastrointestinal Moderate Calorie 4 kg |
| Розмір паковання | 4kg кг |
| Стан | Нове |
| Тип | Weterynaryjne |
| Тип паковання | Worki |
- Ціна: 4 213 ₴


