Розумний годинник Rubicon RNCF08 Black
- В наявності
- Код: 156390519
4 396 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чоловічий розумний годинник від виробника бренду Rubicon. Корпус і ремінець з якісного пластику. Смарт-годинник спортивного стилю ідеально підійде не тільки для різних видів фізичної активності, але і для повсякденного використання і навіть для особливих випадків. Підключивши SmartWatch до телефону за допомогою спеціальної програми, ви зможете миттєво читати сповіщення з месенджерів, не дістаючи телефон із кишені.
Розумний годинник має крокомір. Це дозволить виміряти кількість пройдених кроків, ці дані зберігаються в спеціальному додатку «CYFIT». Після закінчення тренування, ходьби, бігу ми зможемо прочитати це в додатку.
Годинник можна підключати до таких систем: Android 6.0 і новіших версій, iPhone: iOS 9.0 і новіших версій.
Рейтинг водонепроникності IP67 означає, що ви можете мити руки в ньому без хвилювань, але він не призначений для плавання.
Функції:
Специфікація:
★Синхронізований дисплей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рубікон |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Розумні годинники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | v5.0 |
| Ваги | 170 g |
| Внутрішня пам'ять | 4 GB GB |
| Додаткові функції | Stoper |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Inny |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність екрана | 400x400 |
| Співпраця із системою | Android |
| Технологія акумуляторів | Li-Po |
| Технологія відбиття | TFT |
| Товщина | 14 mm |
| клас захисту IP | IP67 |
- Ціна: 4 396 ₴

