Накладні навушники RuneTune RT‐830X, проводні, чорні

- В наявності
- Код: 151828431
4 566 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дротові накладні навушники RuneTune RT-830X
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Провідні |
| Вид навушників | Накладні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 280 g |
| Довжина кабелю | 3m |
| Мoдель | RT830X |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Опір | 32 Ohm |
| Доля | Studyjne |
- Ціна: 4 566 ₴







