Комп'ютерні навушники Sades Locust Plus 7.1 Surround Black/Blue (SA-904)

- Немає в наявності
- Код: 135787675
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відкрийте для себе ігрові навушники Sades Locust Plus
Ви багато граєте після школи чи роботи і цінуєте комфорт і хороший звук? А може, ви також любитель гаджетів і шукаєте техніку, яка також буде унікальною? Вам точно сподобаються ігрові навушники Sades Locust Plus! Оригінальний зовнішній вигляд цих навушників впадає в очі і виділяє їх серед інших. Технологія, яка використовується в колонках, забезпечує реалістичне звучання ігор. Включена панель керування дозволяє легко керувати музикою та гучністю. Самі навушники важать всього 260 грамів, тому ви навіть не відчуєте їх на голові.
Насолоджуйтеся звуками
Дизайнери Sades вирішили встановити в навушники Sades Locust Plus діафрагму діаметром 40 мм, яка забезпечує реалістичне сприйняття звуку стуку сталі по
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SADES |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 260g |
| Довжина кабелю | 2,2m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Locust Plus 7.1 |
| Роз'єм | USB |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴








