Душовий піддон Schedpol Eko 2.0 80x80x16 R55 3.322

- В наявності
- Код: 37028742
6 509 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
EKO 2.0 - це цікава версія душових піддонів, що встановлюються на підлогу, які вирізняються ідеально витонченою висотою, завдяки чому монтаж є простим і неінвазивним. Душовий піддон повністю вбудований, тому для його встановлення не потрібно купувати додаткову панель:) Лінія EKO 2.0 — це класична форма, яка ідеально впишеться в будь-яку обстановку, адже її форма — це чиста геометрія, яка поза часом. і завжди модно:) Додаткове посилення конструкції смоляним ламінатом робить душові піддони серії EKO 2.0 не тільки функціональними та естетичними, але й забезпечує повну безпеку використання, а дно піддону підтримується ніжкою (в комплект) з регульованою висотою. Додатковою перевагою є привабливий білий колір, який завжди дарує відчуття захищеності та стерильності, що є основою такого важливого місця, як ванна :)
розміри: 80x80x16 см, довжина: 80 см, ширина: 80 см, висота: 16 см, глибина: 5 см, матеріал: акрил, укріплений смолою, тип: напівкруглий, діаметр зливу: Ø 52 мм, радіус : R55, ніжка для підтримки піддону в комплекті, колір: білий, метод монтаж: на підлогу, без сифона, ГАРАНТІЯ 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Діаметр зливу | 52 mm мм |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 6 509 ₴



