Комп'ютерні навушники Epos GSP 300 (1000238)

- Немає в наявності
- Код: 117533243
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Epos GSP 300 (1000238)
Тип конструкції та використані матеріали
Тип підключення
Якість звуку
Мікрофон
Налаштування звуку
Додаткові функції
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sennheiser |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 290g |
| Довжина кабелю | 2m |
| Додаткові можливості | Mikrofon, Odpinany kabel |
| Імпеданс | 19 Ohm |
| Мoдель | GSP 300 |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
- Ціна: 9 999 ₴

