Накладні навушники Sennheiser HD 250BT Black

- В наявності
- Код: 103386815
4 843 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Завдяки технології Bluetooth вам не доведеться турбуватися про заплутані кабелі! Навушники повністю бездротові - просто віддалено підключіть телефон або комп’ютер, щоб насолоджуватися музикою!
Насолоджуйтесь повним звуком!
Накладні навушники легко заблокують усі навколишні звуки та дозволять вам насолоджуватися повним і потужним звуком. Їх форма та м’які подушечки також роблять їх дуже зручними та неінвазивними для вуха. Це ідеальне рішення, коли ви хочете поринути у світ музики.
Розмовляйте комфортно!
Ці навушники мають вбудований мікрофон, тож ви можете легко спілкуватися зі своїми близькими через інтернет-месенджери або по телефону, не прикладаючи навушників до вуха. Це надзвичайно зручне рішення, коли ви подорожуєте містом.
Керування гучністю
Завдяки вбудованому пульту дистанційного керування ви можете легко контролювати поточний рівень гучності, не дістаючи з кишені пристрій, з якого ви слухаєте музику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sennheiser |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 125g |
| Динаміка | 110 dB |
| Мoдель | HD 250BT |
| Робочий час | 25 h |
| З'єднувач | USB |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 100-10000 Hz |
- Ціна: 4 843 ₴








