Навушники вкладиші Sennheiser CX 300S Black (508593)

- В наявності
- Код: 75705463
3 005 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
ШЕДЕВРНІ ПЕРЕДАВАЧІ
Слухайте деталі композиції та глибокі баси завдяки динамічним перетворювачам із закритою конструкцією. Sennheiser CX300S генерувати звук, який принесе задоволення багатьом артистам. Просунутий перетворювачі підсилюють низькі тони та забезпечують збалансоване звучання пісень з усіх жанрів музики.
УСУНЕННЯ ШУМУ
Уявіть, що ваш улюблений момент наближається пісня, але її заглушає проїжджаюча машина. Увімкнено На щастя, є спосіб усунути небажаний шум – навушники з пасивна ізоляція. Ергономічна форма адаптується до вух і гнучка кінчики ідеально прилягають до шкіри, створюючи бар’єр від перешкод.
ВБУДОВАНИЙ МІКРОФОН
Розмовляйте комфортно, коли не можете втриматися смартфон до вуха. Чи несете ви продукти, чи йдете пішки з собакою вам знадобляться навушники з вбудованим мікрофоном. Дякую Sennheiser З CX 300S ви можете комфортно обговорювати, тримаючи телефон у кишені чи рюкзаку. Мікрофон точно визначає ваш голос, ігноруючи проблемні шуми.
Багатофункціональний пульт дистанційного керування
Контроль список відтворення та керуйте своїми дзвінками, не тягнучись до смартфона. Sennheiser CX 300S містить простий у використанні невеликий пульт дистанційного керування з найважливішими функціями функції – зміна гучності музики або відповідь на дзвінки.
ЗМІННІ НАКОНЕЧНИКИ
Обережно Ви рухаєте головою, а навушники випадають з вух? Забудьте про це – виберіть модель з накладки 4 розмірів (XS, S, M, L). Гнучкі наконечники адаптуються до вуха, запобігаючи рух навушників навіть під час різких рухів рухів.
СУДОВИЙ КАБЕЛЬ
Переконати щоб дротові навушники не сковували вільних рухів. Sennheiser CX 300S оснащено міцним кабелем довжиною 1,2 м, який не заплутується, щоб запобігти випадковому пошкодженню під час транспортування зберігайте навушники в м’якому футлярі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sennheiser |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Провідні |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15g |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Мoдель | CX 300S |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Опір | 18 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
- Ціна: 3 005 ₴








