Навушники накладні Shure SRH440 Black

- В наявності
- Код: 28643485
7 480 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shure SRH440 чорний
Тип і технологія підключення
Якість звуку
Об'ємний звук
Час роботи акумулятора та версія Bluetooth
Імпеданс
Сумісність
Додаткові функції
Матеріали
Доля
Додаткові аксесуари
Переваги та функції
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shure |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Динаміка | 105 dB |
| Довжина кабелю | 2,1m |
| Імпеданс | 44 Ohm |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Частотна характеристика | 10-22000 Hz |
- Ціна: 7 480 ₴







