Плафон WiZ SuperSlim 14 W, холодне - тепле біле світло, білий (929002684901)

- В наявності
- Код: 116170548
4 409 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SuperSlim WiZ Ceiling 14W W RD 27-65K TW
За допомогою інтелектуального стельового світильника WiZ Super Slim ви можете освітлювати кімнати у своєму домі теплим або холодним білим світлом. Використовуючи програму WiZ або голосові команди, ви можете зменшувати та посилювати світло або використовувати попередньо запрограмовані режими освітлення в установках Wi-Fi.
РЕГУЛЮВАННЯ РЕЖИМІВ СВІТЛОСТІ
Збережіть улюблені налаштування освітлення та використовуйте їх пізніше в будь-який час.
КЕРУВАННЯ З БУДЬ-ЗЕДЬ
Контролюйте своє освітлення незалежно від того, наскільки дал
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24,2 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Мoдель | W RD 27-65K TW |
| Максимальна потужність лампи | 14W Вт |
| Нитка | LED |
| Розподіл | WiZ |
| Стан | Нове |
| Тип | Plafony |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |
- Ціна: 4 409 ₴










