Розумне освітлення PHILIPS HUE Lightguide Інтелектуальна лампочка, трикутна E27 (929003151402)

- В наявності
- Код: 169725143
6 103 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розумна трикутна лампочка Lightguide E27
Внутрішня труба та світловідбиваюче скляне покриття роблять лампочки Lightguide придатними для будь-якого сучасного дому. Ця трикутна розумна лампочка ручної роботи забезпечує фантастичне кольорове світло, яке можна приглушити до ідеального рівня.
Квінтесенція сучасного дизайну
Створені для показу лампочки Lightguide є втіленням стилю.
Гармонія кольорів
Надзвичайно барвистий, із яскравим яскравим джерелом світла. Lightguide має натяк на вінтажний стиль із сучасним відтінком.
Найвищий рівень контролю з програми
Керуйте лампочкою за допомогою смартфона або планшета за допомогою програми Philips Hue.
Додайте аксесуари
Зробіть своє освітлення зручнішим за допомогою простих у використанні аксесуарів, як-от диммер або датчик руху.
Керування голосом без використання рук
Керуйте ними за допомогою голосових команд після створення пари з розумними домашніми помічниками, такими як Amazon Alexa, Apple Home або Google Assistant.
Відповідні настільні лампи
Ці світильники, розроблені з урахуванням екологічності спеціально для ламп Lightguide, надруковані на 3D з використанням біоперероблених матеріалів.
Виділений кадр
Металевий каркас із напівтонким обплетенням, створений спеціально д
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 6,8 W |
| Довговічність | 25000h |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | 92900315140 |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V, 220V |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Стан | Нове |
| Форма | Tabularny |
| Колірна температура | 2000K, 6500K |
| Яскравість (лм) | 500 |
- Ціна: 6 103 ₴






