Розумне освітлення PHILIPS HUE E27 W 7.2W Filament ST64 (929003051701)

- В наявності
- Код: 151490628
3 766 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодна лампа Philips Hue White Filament ST64 E27
Легке керування завдяки підключенню Bluetooth
Легко вмикайте, вимикайте, затемнюйте та змінюйте світло за допомогою мобільної програми Philips Hue Bluetooth (доступна для iOS та Android). Додаток дозволяє контролювати до 10 точок освітлення (лампи та лампи Philips Hue) в одній кімнаті.
Керуйте своїм освітленням за допомогою голосу*
Philips Hue працює з Amazon Alexa та Google Assistant у поєднанні з сумісним пристроєм Google Nest або Amazon Echo. Прості голосові команди дозволяють керувати багатьма точками світла в кімнаті або керувати лише однією вибраною лампою.
Налаштуйте біле світло відповідно до своїх потреб
Розумні лампи та лампи Philips Hue забезпечують приємне біле світло. Легке регулювання освітлення забезпечує потрібну кількість світла з ранку до вечора, адаптуючи освітлення до ваших потреб.
Сучасні особливості в стилі ретро
Використовуйте розумні світлодіодні лампи, щоб відтворити позачасовий вигляд лампи Едісона з характерною ниткою розжарення всередині та прозорою кулькою. Ці лампи поєднують вінтажний шик із сучасною технологією освітлення Philips Hue.
Відкрийте для себе Philips HUE
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 7 W |
| Довговічність | 15000h |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | 9290030517 |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V, 220V |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Стан | Нове |
| Тип | LED |
| Форма | Tabularny |
| Колірна температура | 2100K |
| Яскравість (лм) | 580 |
- Ціна: 3 766 ₴








