Розумне освітлення PHILIPS HUE White ambiance 1 шт. E27 1100lm (929002468401)

- В наявності
- Код: 119400911
4 148 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розумна лампочка A60 E27 - 1100 - біла від теплого до холодного 1шт
Інтелектуальна світлодіодна лампа E27 забезпечує м’яке та комфортне біле світло та функцію миттєвого затемнення. Підходить для більшості стандартних ламп, тому ви можете використовувати функції розумного освітлення в усьому домі.
Порівняти діапазони кольорів Philips Hue
У конференц-залах використовуйте затемнене біле світло з температурою від теплої до холодної. Потрібно щось більше? Ви отримаєте унікальне рішення завдяки мільйонам кольорів із
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 8 W |
| Довговічність | 25000h |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мoдель | E27 |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Тип | LED |
| Форма | Tradycyjny |
| Колірна температура | 6500K, 2200K |
| Яскравість (лм) | 1055 |
- Ціна: 4 148 ₴





