Розумне освітлення PHILIPS HUE White Filament 1 шт. ST72 E27 (929003052301)

- В наявності
- Код: 152069583
4 108 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розумна лампочка Edison ST72 E27
Збільшена версія лампи розжарення у формі подовженої лампи Едісона (ST72). Просте управління через Bluetooth і оригінальний дизайн - характерна спіральна нитка розжарювання і бурштинове покриття додають нотки ретро-стилю можливостям сучасного освітлення. Підключившись до Hue Bridge, ви матимете доступ до всіх функцій розумного освітлення.
Нехай ніч буде чарівною
Налаштуйте освітлення так, щоб лампи розжарювання вмикалися, коли ви приходите додому, щоб відпочити в кінці дня.
Атмосфера бару вдома
Інтимна вечеря в прекрасному бурштиновому сяйві лампочок розжарювання.
Викликайте різні настрої
Отримайте модний індустріальний стиль із розумними лампочками, які виглядають чудово.
Керування голосом без використання рук
Прості голосові команди дають змогу керувати своїми лампочками розжарювання за допомогою Amazon Alexa, Google Assistant або Siri.
Розроблено з урахуванням універсальності
Ці розумні світлодіодні лампи в стилі ретро чудово виглядають у будь-якій конфігурації: у настінних світильниках, підвішених до стелі чи у вашій улюбленій лампі.
Philips Hue Bridge
- розблокувати всі функції
Поєднайте світло з фільмами, іграми та музикою та відкрийте для себе нову якість розваг. Керуйте своїм освітленням, навіть коли ви знаходитесь далеко від дому. Використовуйте автоматичні розклади та насолоджуйтеся всіма можливостями інтелектуального освітлення.
Hue Bridge продається окремо.
Зустрічайте Philips HUE
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 7 W |
| Довговічність | 15000h |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | 9290030523 |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V, 220V |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Стан | Нове |
| Форма | Tabularny |
| Колір світла | Белый neutralny |
| Колірна температура | 2100K |
| Яскравість (лм) | 550 |
- Ціна: 4 108 ₴





